Sancakbeyi Restaurant

Büyük bir hayalin gerçeğe dönüşmesi ile oluşan bir markadır.

Restoranımızı ziyaret eden tüm misafirlerimize unutulmaz anlar yaşatmayı, lezzetlerimiz ve özel sunumlarımızla hafızalarda her zaman yer edinmeyi en önemli ilkemiz olarak benimsedik.

Marka hikayemizin temelinde denizcilik olduğu için restoranımızın temelini de Ege denizinin üzerine attık. Sizler için özel olarak hazırladığımız sunumları tadarken aynı zamanda,  Ege denizinin muhteşem manzarasında sevdiklerinizle birlikte güzel vakit geçirmeniz için her şeyi düşündük.

Bölgemizin en verimli topraklarında yetişen baharatlardan özel olarak hazırladığımız ve birçok değerli gurmenin onayından geçen yaklaşık otuz çeşit mezemiz ile yeni lezzetlerimizi keşfetmeniz için her gün taze üretimler yapıyoruz. Özellikle kendi çiftliğimizin ürünleri olan et çeşitlerimiz içinde özel reçeteler uygulayarak, Rize fındık fabrikalarından toplanmış ve işlenmemiş fındık kabuğu kömürü ile masada pişirilerek ve anında servis ederek, sunumlarımızı sizler için hazırlıyoruz.

Mimarlarımız tarafından büyük bir titizlikle hazırlanan iç ve dış mekan barbekü konseptli masalarımız ile et pişirme keyfini, sizlere bırakıyoruz.

Çeşitlilik bakımından rakip tanımayan et ve meze dolabımızdan aradığınız tüm lezzetlere ulaşabileceğinizin garantisini veriyoruz.

Küçük ve şirin ege beldesi Urla’nın en değerli şaraplarını restoranımızda tadabileceksiniz. Urla’nın eşsiz coğrafyasında yetiştirilen üzümlerden elde edilen ve yüzlerce yıllık bir maziye sahip olan şaraplar ile kendi üretimimiz olan etlerimizi sizler için bir araya getirdik.

Restoranımız iki yüz kırk kişi kapasiteli olup sizler için özel alanlar tasarlanmıştır. Beşi dışarıda üçü içeride olmak üzere toplam sekiz adet aile locası, yirmi adet barbekü konseptli masamız ile hizmet vermekteyiz. Özel tekneniz ile de ulaşabileceğiniz restoranımızda iskeleden giriş de yapılabilmektedir.

Özel konumumuz ve geniş menü yelpazemiz ile restoranımızda sevdiklerinizle daha kaliteli zaman geçirebilmeniz için tüm personellerimiz hizmetinizde olacaktır.

Restaurantımız

Vazgeçilemez lezzetlerin buluşma noktası Sancakbeyi Restoran, siz değerli misafirlerini bekliyor.